2-02-02

OFERTY PRACY

Dołącz do Q2Studio i zaprojektuj swoją karierę!

W związku z rozwojem pracowni poszukujemy kreatywnych osób, które staną się nieodłączną częścią naszego teamu! Aktualnie poszukujemy:

 ⇒ ARCHITEKTA:

Opis stanowiska:

  • Projektowanie obiektów usługowo-biurowych
  • Udział w procesie projektowym na wszystkich jego etapach –koncepcja, projekt budowlany, projekt wykonawczy
  •  Przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji projektowej

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe – Architektura,
  • minimum 4-letnie doświadczenie w zawodzie,
  • biegła znajomość programu AutoCad, Revit, SketchUp, Photoshop,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych oraz procedur administracyjnych.

 ⇒ ASYSTENTA ARCHITEKTA:

  • Pomoc w projektowaniu obiektów usługowo-biurowych
  • Udział w procesie projektowym

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe- Architektura
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zawodzie
  • znajomośc programów AutoCad, Photoshop

DODATKOWE ATUTY:

  • niekończące się pokłady kreatywności,
  • zaangażowanie, skrupulatność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i sprawność w działaniu.

Jeżeli okażesz się osobą, której szukamy, zapewnimy Ci rozwój, ciekawe wyzwania oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Oferujemy pracę z doświadczonymi i otwartymi ludźmi, dla których kreowanie otoczenia jest prawdziwą pasją.  Zainteresowany? Wyślij CV wraz z portfolio (do 5mb) na adres biuro@q2studio.pl. Napisz też coś o sobie- chętnie Cię poznamy!

Informujemy, że odezwiemy się wyłącznie do wybranych kandydatów.

Zapraszamy!

 biuro@q2studio.pl

UKRYJ MENU ROZWIŃ MENU W górę