2-02-02

OFERTY PRACY

Dołącz do Q2Studio i zaprojektuj swoją karierę!

W związku z rozwojem pracowni poszukujemy doświadczonych osób, które staną się nieodłączną częścią naszego zespołu! Aktualnie poszukujemy:

 ⇒ ARCHITEKTA:

Opis stanowiska:

  • Projektowanie obiektów użyteczności publicznej
  • Udział w procesie projektowym na wszystkich jego etapach –ogólnie projekty budowlane, projekty wykonawcze
  • Przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji projektowej
  • Koordynacja branżowa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – architektura
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zawodzie
  • Biegła znajomość programu AutoCad, SketchUp, Photoshop
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych
  • Znajomość procesu inwestycyjnego
  • Doświadczenie przy sporządzaniu dokumentacji wykonawczej
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Skrupulatność, zaangażowanie, umiejętność wyciągania wniosków

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy nad wymagającymi ambitnymi projektami
  • Szkolenia, realną możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów
  • Stabilne zatrudnienie

Zainteresowanych prosimy o wysłanie  CV wraz z prezentacją WŁASNEGO dorobku twórczego z zakresu architektury do 5 MB.

Zapraszamy!

 biuro@q2studio.pl

UKRYJ MENU ROZWIŃ MENU W górę