Biała Perła II - Q2 STUDIO
UKRYJ SZCZEGÓŁY

Biała Perła II

Nieregularna forma aparthotelu Biała Perła 2, na bazie trójkąta równobocznego jest wynikiem ukształtowania terenu – z dwóch stron działka otoczona jest górskimi strumieniami, a z trzeciej jej granicę wyznacza teren leśny. Dominantę przy drodze dojazdowej tworzy jeden z narożników obiektu. Drugi z nich skierowany jest w stronę stoku narciarskiego co daje gościom hotelowym doskonały widok na góry. 

Obiekt nawiązujący do pierwszego etapu, powiększony jest o funkcje dodatkowe zlokalizowane w części podziemnej, takie jak sala konferencyjna, strefa restauracyjna i basen, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Delikatna i elegancka bryła hotelu Biała Perła 2 idealnie wpisuje się w otaczający górski krajobraz. Jej charakter wydobyty został przez panoramiczne przeszklenia pokoi hotelowych oraz wykorzystanie białego szkła w pasach międzykondygnacyjnych. Zastosowana forma nie przytłacza otoczenia i daje gościom bezpośredni dostęp do okalającej przyrody Sudetów.

Przyjęty rzut oparty na centralnie położonym rdzeniu z komunikacją i techniczno-gospodarczą częścią budynku otoczony jest przez korytarz hotelowy dający dostęp do wszystkich apartamentów i pokoi. Skutkuje to bardzo przejrzystym układem funkcjonalnym.

KATEGORIE
LOKALIZACJA
Sienna
UDOSTĘPNIJ